Aktualności winiarskie

Aktualności

Image

Marani Kondoli Saperavi określone jako wybitne na IWSC 2013

8 win Marani (Marani Saperavi 2012, Marani Kondoli Vineyards Saperavi Merlot 2010, Marani Mukuzani 2009, Marani Kindzmarauli 2011, Marani Kondoli Vineyards Saperavi 2010, Marani Saperavi Rose 2012, Marani Tsinandali 2011, Marani Kondoli Vineyards Mtsvane Kisi 2012) zdobyło kolejną pulę nagród, tym razem na IWSC 2013 w kategoriach medalowych srebro i brąz, z czego Marani Kondoli Vineyards Saperavi zostało wyróżnione pomiędzy nimi jako Wybitne za jego wyjątkową jakość.

International Wine & Spirit Competition (IWSC), przeprowadzane w tym roku 44 raz, jest wiodącym konkursem tego typu na świecie. Jego celem jest promowanie jakości i doskonałości najlepszych na świecie win, wódek i likierów. Konkurs mając poparcie największych światowych producentów win i napojów spirytusowych, wyznacza międzynarodowy wzorzec jakości.

Niezależne dobór sędziów ze wszystkich regionów świata sprawia oraz transparentność przepisów, że nagrody przyznawane podczas IWSC mają niepodważalną wartość.

W swojej trzydziestoletniej historii International Wine Challenge (IWC) został uznawany w świecie winiarskim za najbardziej skrupulatnie analizujący i oceniający wina konkurs - sędziowie oceniają każdy aspekt wina, biorąc pod uwagę nie tylko smak, kształt i bukiet lecz także jego wierność regionu i stylu winnic z których pochodzi. Z uwagi na niezwykle rygorystyczne zasady oceniania, oraz fakt iż każdy medal musi zostać przyznany przez co najmniej 10 sędziów, po trzykrotnym procesie degustacji, medale przyznane na IWC mają niezwykle wysoką wartość.

IWC jest wydarzeniem wskazującym konsumentom wyśmienite wina, a nagrody i wyróżnienia trafiają zawsze do produktów najwyższej jakości.